Lietuvišką pop muziką iš sąstingio vėl žadina Paulius Stalionis, kuris išleidžia jau ketvirtąjį savo albumą per pastaruosius tris metus! Savo kūrybos dainomis išgarsėjęs atlikėjas pristato naują savo studijinį darbą – CD „Svajonės pildosi“, kuris stebina kokybės, stilistikos ir kūrinių įvairovės prasme.

Iš pirmo žvilgsnio toks dainininko produktyvumas gali stebinti, tačiau reikėtų prisiminti tai, kad Paulius Stalionis į muzikos pasaulį atėjo jau gerokai subrendęs ir susikrovęs nemažą dainų bagažą. O prieš pradėdamas solinę karjerą jis pagarsėjo, kaip puikus tekstų autorius, kurio paslaugomis naudojosi daug lietuviškos muzikos žvaigždžių.

Naujame albume „Svajonės pildosi“ galima išgirsti dvylika pastaruoju metu įrašytų kūrinių, kuriuos Paulius Stalionis brandino net aštuonerius metus. Vienas iš jų – „Baladė Tėvynei“ – įrašytas su šiuo metu JAV gyvenančiu garsiu Atgimimo laikų dainininku Arvydu Vilčinsku, tad tai turėtų būti didelė ir maloni staigmena visiems lietuviškos pop muzikos gerbėjams. Radijo stočių eteryje jau skambėjo nemažai dainų iš šio albumo – tai „Tarp manęs ir tavęs“, „Dėl tavęs“, „Prie židinio ugnies“ ir „Neverk“. Tačiau pats Paulius Stalionis teigia, kad didžiausius kozirius jis paliko tiems klausytojams, kurie įsigis jo CD – tai dar negirdėti kūriniai, prie kurių įrašų prisidėjo nemažai profesionalių Lietuvos muzikantų.

Pasak atlikėjo, klausydamiesi jo naujausios kūrybos gerbėjai galės susimąstyti apie tai, kaip svajones paversti realybe, kas žaidžia mūsų tautos likimais ir net apie tai, ar mylėti ištekėjusią moterį – nuodėmė. „Viskas mano albume yra nuoširdu ir pagrįsta mano paties gyvenimiška patirtimi, tad dainų tematika bus artima daugeliui Lietuvoje gyvenančių ir iš Lietuvos išvykusių žmonių. Dainuoju apie tai, kas liūdina, skaudina, kas tikra ir išgyventa“, – teigė Paulius Stalionis, pristatydamas jau ketvirtąjį albumą savo diskografijoje.

Prieš keletą metų apie šį atlikėją mažai kas buvo girdėjęs, o dabar štai prašom – jau ketvirtas P. Stalionio albumas per trejus metus. Tokiu metu, kai vis daugiau atlikėjų apskritai nesiryžta leisti savo kūrybos – atseit mažai kam jos reikia. Drąsu, nieko nepasakysi. Tiesą sakant, tai – logiška. Ryčiui Cicinui pasitraukus į antrą planą, P. Stalionis sėkmingai baigia užimti jo vietą. (…) Truputis ašarų, truputis dramos, tekstai apie širdies skausmus, Baltijos jūrą, Nemuną ir sunkmečio nukamuotų Lietuvos žmonių „priverstinę dietą“ – žodžiu, užsibrėžtas tikslas tapti tokiu itin savu liaudies dainiumi“, – taip naujo Pauliaus Stalionio albumo „Svajonės pildosi“ apžvalgoje rašė žinomas muzikos ekspertas ir „Lietuvos ryto“ žurnalistas Ramūnas Zilnys.

Ir iš tiesų, šis dainininkas tiek scenoje, tiek dainose visų pirma yra žmogus, kuris kaip niekas kitas taikliai apibūdina šių dienų lietuvių vargus, jausmus ir išgyvenimus. „Paulius Stalionis yra vienas iš tų atlikėjų, kurie, net prasidėjus krizei, nenuleido rankų ir nuoširdžiai kūrė bei įrašinėjo savo naujas dainas, rengė koncertinius turus po Lietuvą. Todėl publika juo patikėjo, tiki ir tikės. Juk jis simpatijas užkariavo ne skandalais ar asmeninio gyvenimo kronikomis, o kūryba, kuri yra artima daugeliui lietuvių dėl aktualios ir artimos tematikos. Dėl šios priežasties Pauliui Stalioniui net nereikia sensacijų, kad jo naujas albumas sulauktų dėmesio. Labai tikiuosi, kad jis sulauks ne mažesnės sėkmės nei „Vakarai ilgi“, kuris tapo auksiniu albumu“, – kalbėjo Pauliaus Stalionio CD „Svajonės pildosi“ išleidusios įrašų kompanijos „Melodija“ direktorius Saulius Sventickas.