Paulius Stalionis

Paulius Stalionis pristato titulinę naujo albumo dainą "AŠ TAVIMI TIKIU"!

Garsiausias Lietuvos iliuzionistas Arvydas Stonys apie dainą "Aš tavimi tikiu": "Daina nuostabi - ji, kaip E621 prieskonis, kurį deda į maistą, kad norėtųsi dar ir dar... Nenustoju klausyti."

    Dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis, prabėgus lygiai trims metams po paskutinio albumo pasirodymo, liepos mėnesį savo gerbėjus žada pradžiuginti nauju savo kūrybos pliūpsniu.

    12 dainų CD albumas "Aš tavimi tikiu", kuriame, kaip jau įprasta, skambės tik autorinės Pauliaus dainos, parduotuvių lentynas turėtų pasiekti jau šios vasaros viduryje.

    "Trys metai prabėgo kaip trys mėnesiai. Įtemptas koncertų grafikas, šeimyniniai rūpesčiai ir kiti nenumatyti darbai, neleido paskubinti darbo proceso. - pasakojo P. Stalionis. - Didžioji dalis darbų griuvo ant mano pečių. Dainą reikia sukurti, ją tobulinti, surasti sprendimą jos būsimam skambesiui, parinkti tinkamus muzikantus, įrašyti studijoje, taisyti... Ir tokį procesą reikėjo pakartoti dvylika kartų. Rezultatas manęs nenuvylė, todėl tikiuosi, kad jis nenuvils ir mano gerbėjų, kurie, klausydami mano dainų, galės ir linksmintis, ir ašarą nubraukti."

    Pasak Pauliaus, albumas "Aš tavimi tikiu" tikrai geriausias studijinis darbas, prie kurio jis su malonumu vargo tol, kol liko patenkintas galutiniu rezultatu.

    "Nesidarau plastinių operacijų, nevaikštau į "žvaigždžių" vakarėlius, nespekuliuoju dirbtiniais skandalais, todėl TV eteriui pastaruoju metu esu nelabai įdomus. - šypsojosi dainininkas - Supratau, kad tai man išeina tik į naudą. Visų pirma - žmonės manęs pasiilgsta ir tikrai negaliu skųstis publikos dėmesio stoka, nes mano žiūrovas - ne tas, kuriam scenoje reikia apnuoginto kūno, keiksmažodžių ar banalių tuštybių. Mano klausytojai turi sielą ir moka išgirsti ne tik ausimis, bet ir širdimi. Kiekviena mano daina - atskira istorija, kurią įsiklausęs, žmogus išgyvena ją drauge su manimi. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje aš atradau savo subrendusių ir išsilavinusių klausytojų ratą, kuris (nuvilsiu man pavydinčius) vis didėja. Per 6 metus išleisiu jau penktą albumą, o tai daug ką pasako... Ačiū, Jums, kurie tikite manimi!"

    Prie Pauliaus Stalionio naujausio albumo "Aš tavimi tikiu" kūrybinio proceso prisidėjo maždaug 20 savo sričių profesionalų: muzikos prodiuseriai - R. Tamošauskas, A. Žvirblys, Ž. Liulys, A. Janonis, muzikantai - S. Šiaučiulis, V. Pažemeckas, M. Šlečkus, E. Juška, dainininkai - K. Jatautaitė, S. Zakatovaitė, G. Litinskas, A. Veitaitė, N. Chareckaja ir kt.

    Šiandien Jūsų dėmesiui ir teismui pristatome titulinę naujausio Pauliaus Stalionio albumo dainą "Aš tavimi tikiu".

    Dainos "Aš tavimi tikiu" muzikos ir žodžių autorius - Paulius Stalionis, aranžuotė - Aras Žvirblys, pritariantis vokalas - Kristina Jatautaitė. Video klipo foto - Ilja Sivakov ir Renata Baltunytė - Janulynienė.