Dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis šią savaitę pristato savo pirmąjį vaizdo klipą „Tik tu ir aš“, kuriame nusifilmavo šių metų „Eurovizijos“ atrankos dalyvė ir daugiau nei 20 jaunavedžių porų.

Dainos „Tik tu ir aš“ tema pati padiktavo klipo scenarijų. Buvo nuspręsta, kad labiausiai šį kūrinį papuoštų nesuvaidintos emocijos. Būtent dėl šios priežasties į pirmąjį dainininko klipą buvo įtraukti kadrai iš tikrų vestuvių. „Ar gali būti kas nors gražiau už tikrus jausmus? Tikros meilės nesuvaidins net talentingiausi aktoriai, todėl, šiame vaizdo klipe nusprendėme įtraukti kadrus iš gražiausios dviejų žmonių gyvenimo šventės – vestuvių“, – pasakoja P.Stalionis.

Vaizdo klipe „Tik tu ir aš“, pasiektas ir savotiškas rekordas – jame sudalyvavo net kelios dešimtys jaunavedžių porų iš Lietuvos. Duetu su Pauliumi Stalioniu sudainavusi Rasa Doniela – ne naujokė didžiojoje scenoje. Atlikėja dalyvavo televizijos projekte „Lietuvos balsas“, išleido ne vieną hitu tapusį kūrinį, talkino Lietuvos atstovui Donatui Montvydui šių metų „Eurovizijoje“. „Vykstant filmavimo darbams pasijutau, lyg ruoščiausi trečioms savo vestuvėms. Buvo momentų, kada jaudinausi gal net labiau, nei žengdamas prie altoriaus“,- juokavo Paulius Stalionis.